Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses
| Wi-Fi WiFi | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Gelegen op 15 minuten met de auto van het strand Praia Brava, heeft Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses Florianópolis een eenvoudige toegang tot Main Bus treinstation dat afstand ervandaan ligt. Gasten zullen zeker profiteren van Wi-Fi en een privéparkeerplaats in dit appartement van 60 m², dat zich in de Ingleses wijk bevindt.
Dit 2-badkamer appartement is gelegen binnen 3 km van Praia do Santinho. Het Strand van Mozambique ligt op 10 minuten rijden weg van deze 1-slaapkameraccommodatie.
Dit appartement biedt gasten een balkon en een comfortabel zitgedeelte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Voor uw comfort zijn een apart toilet en een douche beschikbaar bij deze accommodatie.
Het appartement heeft een complete keuken met een koelkast en een oven. Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses is te bereiken op een paar stappen verwijderd van Rua Graciliano Manoel Gomes bushalte.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Barbecuefaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Beschikt Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses over parkeergelegenheid?
Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Welke luchthaven is het dichtst bij Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses gesitueerd?
Hercílio Luz luchthaven en Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses zijn gescheiden door een 40 km afstand. - ❓
Is er openbaar vervoer naast Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses?
Er is Main Bus treinstation op 60 minuten met de auto van Apartamento Bem Localizado Nos Ingleses.